Безшовні трусики

Безшовні жіночі комфортні трусики тілесного кольору

Це одна з основних частин. Трусики тілесного кольору просто must have. У кожної жінки повинен бути хоча б один. А тут у безшовному дизайні. Ідеальні брендові трусики не повинні бути відсутніми у вашому гардеробі.

Ціна на момент огляду: 332 Грн

Жіночі однотонні безшовні трусики класичного крою

Безшовні жіночі трусики однотонного дизайну класичного крою зручно носити цілий день. Вони також підходять під більш обтягуючі вбрання. Вони виготовлені з якісного матеріалу.

Ціна на момент огляду: 179 Грн

Труси класичного зручного крою коричневого кольору

Вам потрібно замінити комод на нові речі? Потрібно доповнити нижню білизну практичною моделлю трусиків класичного крою ? Трусиків ніколи не вистачає. А що, якщо вони тут у світло-коричневому кольорі та за дуже вигідною ціною. Трусики приємного дизайну та ціни.

Ціна на момент огляду: 126 Грн

Жіночі трусики Fila класичного комфортного крою

У минулому жінки носили смужку тканини або шкіри навколо грудей як нижню білизну під назвою строфій. А сьогодні з футболок роблять трусики. Що стосується кольору, то раніше найпоширенішою була світла білизна, найпопулярнішими кольорами були тілесний і білий. І це, зрештою, актуально й сьогодні.

Ціна на момент огляду: 289 Грн

Зручні трусики для вагітних ніжно-рожевого кольору

Ви один із тих щасливчиків, які чекають дитину? Бажаєте порадувати практичним подарунком майбутню маму, будь то дівчина, дружина, сестра тощо? Тоді ось чудова модель високоякісних трусиків для вагітних. Підходять для носіння під час вагітності та після пологів.

Ціна на момент огляду: 817 Грн

Трусики бікіні з бавовняного матеріалу з малюнком

Жіночі трусики крою міні бікіні виготовлені з якісної бавовни з малюнком. Гумка і бант на талії. У зручній упаковці 2 шт.

Ціна на момент огляду: 453 Грн

Бамбукові французькі гладкі трусики з бамбукового волокна

Однією з найкращих властивостей цієї білизни є її еластичність. Завдяки цьому трусики ідеально сидять на будь-якому типі, навіть на сильній фігурі , адаптуються до кожного руху, не тиснуть і при цьому міцно тримаються.

Ціна на момент огляду: 316 Грн

Дешеві безшовні мереживні трусики стрінги BLove

Фантазійні трусики стрінги від бренду B.Love ідеально підкреслюють жіночу фігуру. Цей сучасний крій поєднує в собі стрінги і трусики класичного крою. Результатом цього практичного компромісу є трикутні передня і задня сторони. Обидві деталі з’єднують між собою бічними смугами тканини. Таким чином, трусики більше розкривають фігуру, ніж трусики класичного крою, але при цьому вони обтягують більше, ніж звичайні стрінги. Стрінг-крой стає все більш популярним і затребуваним. Крім того, ми представляємо вашій увазі трусики найпопулярнішого кольору в світі – чорного!

Ціна на момент огляду: 237 Грн

Однотонні трусики зручного сучасного крою

Безшовні трусики 00090 Brubeck виготовлені з якісного матеріалу. Трусики однотонного кольору з гладким дизайном дуже зручні. Безшовна білизна, призначена в основному для занять спортом.

Ціна на момент огляду: 489 Грн

Величезною перевагою безшовних трусів є те, що вони практично непомітні навіть під більш обтягуючим одягом. Ви можете носити їх, наприклад, під облягаючі сукні, спідниці або, наприклад, легінси, а не показуючи шви, які відсутні на нижній білизні, можна досягти ефекту непомітної білизни. Сьогодні безшовні трусики випускаються в великій кількості колірних поєднань і кроїв. Доступні безшовні класичні, стегна, трусики, бразиліана і навіть стрінги. Кожна дівчина і жінка, безумовно, зможе вибрати з асортименту безшовні трусики.