Трусики боксерки

Розкішні жіночі мереживні боксери чорного кольору

Чорні мереживні боксери Marta вражають своїм унікальним дизайном. Вони цікаві з точки зору дизайну. Вони підкорять вас комфортною посадкою. Вони приємні на тілі.

Ціна на момент огляду: 529 Грн

Повністю мереживні шорти Wol-bar Jade

Привабливі шорти з тонкого мережива. Верхня окантовка складається з гладкої тканини. Трусики зручні та якісні. В якості прикраси на них виділяється невеликий бантик.

Ціна на момент огляду: 720 Грн

Жіночі труси-боксери з мереживними трусиками

Немає нічого більш неприємного, ніж відкриті трусики під одягом! Виїмчасті краї трусиків в області стегон, сідниць і стегон не тільки зручні, але й не красиві. В один момент вони можуть зіпсувати весь наряд і зробити день неприємним. На щастя, з цими боксерами цього можна уникнути

Французькі трусики з мікрофібри з мереживними трусиками

М’які трусики Serena з гладкої мікрофібри з мереживними трусиками. Елегантна нижня білизна для повсякденного носіння.

Французькі трусики з комбінованих матеріалів спереду і ззаду. Вертикальний шов переду і спинки. Посилена бавовняна ластовица.

Ціна на момент огляду: 603 Грн

Труси, які часто називають боксерськими, в основному віддають перевагу спортивним жінкам. Але не тільки ними. Завдяки зручності та унікальному зовнішньому вигляду цей модний крой жіночої нижньої білизни завойовує прихильність все більшої кількості переважно молодих дівчат. Крім комфорту в носінні, трусики з трусиками чарівні ще й тим, що ви можете повністю забути про неприємні і дратівливі порізи, а також позбавляєтеся від неприємних рубців і швів під обтягуючим одягом. Завдяки тому, що вони підходять також жінкам і дівчатам із зайвими кілограмами, боксери завойовують все більше прихильників.