Bellissima міді сліп 025 недорогі зручні жіночі трусики з високим вирізом

Рейтинг відвідувачів

VN:F [1.9.22_1171]
Комфорт
Зовнішній вигляд
матеріал
Сексуальний
Ціна
Рейтинг: 8.0/10

Трусики Bellissima Midi Slip належать до тієї багатофункціональної білизни, яку можна використовувати як для повсякденного носіння, так і для занять спортом . Завдяки своїй досить гнучкій і дихаючій конструкції вони не утруднюють рухів і дозволяють виконувати всі види діяльності, які вам так подобаються. Але вони також підходять під світські та облягаючі сукні, так як м’яко підтягують низ живота і покращують пропорції тіла.

Трусики бренду Bellissima відрізняються високим розрізом, обробленим еластичним краєм. Легко підлаштовується під фігуру і поточний рух. Крім того, еластичний край добре тримає трусики на місці і не дозволяє їм сповзати. Одним словом, все вказує на те, що ці трусики стануть вашим улюбленим виробом.

Збалансоване співвідношення матеріалів робить модель дуже дихаючою і м’якою на дотик. Вам не потрібно турбуватися про свій комфорт. Ви майже не відчуєте трусики на своєму тілі, і вам буде приємно носити їх завжди. Низька ціна також є великою перевагою.

Матеріал

  • 89% поліамід, 8% еластан, 3% бавовна

Ціна на момент огляду: 191 Грн

Посилання на продавця, де можна придбати товар Bellissima міді сліп 025 недорогі зручні жіночі трусики з високим вирізом.

Якщо він не вказує на сторінку з цим продуктом. Тоді вона вже розпродана і відноситься до подібних товарів продавця.

« Попередній Чорні трусики класичного крою в цікавому дизайні

Чорні трусики класичного крою в цікавому дизайні

» Hаступний Зручні жіночі трусики з високою талією розміру плюс

Зручні жіночі трусики з високою талією розміру плюс