Трусики стрінги

Набір з п’яти жіночих трусиків – якісні бавовняні стрінги

Прибираєте свій комод? Вам не вистачає якісних бавовняних трусиків ? Бажаєте оживити та оновити свою колекцію нижньої білизни спокусливими трусами, які підходять для повсякденного носіння? Як щодо того, щоб побалувати себе набором із п’яти трусиків?

Ціна на момент огляду: 295 Грн

Жіночі стрінги в сексуальному дизайні з квітковою вишивкою

Елегантні стрінги Luiza thong white виготовлені з еластичної тканини з квітковою вишивкою, яка чудово прикрашає вашу попу. У білому.

Жіночі чорні мереживні стрінги вишуканого крою

Красивої нижньої білизни ніколи не буває достатньо. Завжди є вдалий час і вдалий момент придбати привабливу модель. Тут у чуттєвому крої, який не вислизне від уваги вашої другої половинки. Стрінги для повсякденного носіння та спонтанного задоволення вашої половинки.

Ціна на момент огляду: 726 Грн

Жіночі трусики стрінги з романтичного квітчастого мережива

Елегантні мереживні стрінги з нової колекції MyClass від Lormar. Стрінги виготовлені з м’якого еластичного мережива, приємного на дотик. Передня частина підкладена бавовною.

Ціна на момент огляду: 453 Грн

Чорні чуттєві жіночі мереживні стрінги з фатиновою вставкою

Вам подобаються привабливі речі, в тому числі нижня білизна? Ви піддалися чарівності трусиків стрінгів? Хочете порадувати себе гарним виробом? Порадуйте себе і свого партнера, придбавши цю чуттєву модель.

Ціна на момент огляду: 605 Грн

Чорні еротичні трусики зі спокусливим отвором в промежині

Екстравагантні відкриті трусики від бренду Venus втілюють у собі все, що ви та ваш партнер очікуєте від жіночої білизни. Вони привабливі на вигляд, м’які на дотик і витончені на тілі. У вашого партнера запаморочиться при вигляді вашого тіла в цій сексуальній білизні!

Ціна на момент огляду: 347 Грн

Жіночі бавовняні стрінги з принтом – уп.5 шт

Ти любиш стрінги ? Хочете порадувати себе та свій гаманець? Шукаєте підходящу білизну для більш обтягуючого чи прозорого вбрання? Тоді отримайте трусики стрінги тут у зручній упаковці. За невеликі гроші, багато радості та якісна білизна.

Ціна на момент огляду: 255 Грн

Чорні жіночі еротичні стрінги з квітковою вишивкою

Ухрана з першого погляду. Вони сексуальні. Вони не тільки порадують вас, але й ви грайливо спокусите в них свою половинку. Вони принесуть належне хвилювання у ваше партнерство. Також вони підходять під напівпрозорі або обтягуючі наряди.

Ціна на момент огляду: 286 Грн

Стрінги вже стали звичним стандартом повсякденної жіночої білизни. Завдяки своїй чуттєвості та непомітності під обтягуючим одягом, це звичайні трусики, до яких тягнеться кожна сучасна жінка. Ті є раніше упередження від дискомфорту і проблем зі здоров’ям. Виробники та дизайнери стрінгів сьогодні випустили на ринок таку кількість трусиків типу стрінги, що практично кожен може вибрати з них на свій смак, і багато з них вже приносять комфорт і зручність, важливі для повсякденного носіння.